Aktualitet

Përplaset “Audi” me “Benz-in” në Lezhë, një grua dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident është shënuar pasditen e sotme në aksin Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy mjete, një makin tij “Benz” dhe një “Audi” që janë përplasur me njëra tjetrën.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur e plagosur një grua që ishte pasagjere në një nga mjetet dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Postet e fundit

Blerim Preçi i shpëtoi atentatit si nëpër filma, u hodh nga makina në lëvizje, sapo ishte kthyer nga Belgjika 

prapaskena

Arrestohet në Kakavijë vrasësi me pagesë i Rigert Dervishi, si u ekzekutua gabimisht në vend të kunatit trafikant

prapaskena

Ndodh në Kuvend, Sali Berisha merr fjalën, Lulzim Basha braktis sallën

prapaskena