Aktualitet

Kryebashkiaku i Krujës, Artur Bushi në SPAK! Dje dëshmoi për 3 orë Vangjush Dako

Kryetari i Bashkisë së Krujës, Artur Bushi në SPAK. Dje ka qenë në SPAK, ish-kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, i cili është marrë në pyetje për rreth 3 orë. Nuk dihet për cilën çështje janë thirrur për të dëshmuar Bushi dhe Dako.

Artur Bushi mban postin e kryetarit të Bashkisë së Krujës që prej gushtit të vitit 2015. Thirrja e Artur Bushit në SPAK, vjen një ditë pas arrestimit të një tjetër kryebashkiaku socialist.

Lefter Alla u arrestua me urdhër të Prokurorisë së Posaçme pas dyshimeve për abuzimin në tenderin 3 mln euro të ujësjellësit të Bulqizës.

Postet e fundit

Arsenal armatimi në mes të Tiranës, mes tyre shootgun, armë automatike e 4 silenciatorë! Prangosen 2 të rinjtë

prapaskena

Droga në Angli ‘presioni’ në Tiranë, kush është personazhi ‘VIP’ që i vendosi gjobë 150 mijë euro qytetarit

prapaskena

Hajdeni se më mbyti”, djali tenton të vrasë babanë me hanxhar në Lushnje, ndërhyn policia

prapaskena