Prapaskena

Pa kategori

“Çmendet” Vëllai i Madh, Sabiani banori më i ri i Big Brother, futet në mes të Kristit dhe Kejsit

Publikuar: 04/03/2023

Me shumë të papritura është zhvilluar “prime” i Big Brother Vip mbrëmjen e sotme.

Arbana që në nisje të programit paralajmëroi se do të ketë 6 hyrje të reja në shtëpinë e madhe, por edhe surpriza të shumta. Dhe kështu ndodhi.

Vëllai i Madh kishte përgatitur një takim të Kejsit me babin e saj. Ajo u takua me babain, Sabianin i cili shprehu pakënaqësinë për lidhjen e tij me Kristin.

Por surpriza nuk mbaroi këtu pasi Arbana deklaroi se Sabiani është është banori më i ri i BBV2 Kujtojmë që Sabiani ka qenë banorë edhe në Big Brother Vip 1.Më të lexuarat