Prapaskena

Aktualitet

Aksident tragjik në Fushë Kuqe, humb jetën fëmija 2 vjeç

Publikuar: 24/01/2023

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjën e sotme në Fushë Kuqe. Raportohet se si pasojë ka humbur jetën një fëmijë 2 vjeç, ndërsa ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.Më të lexuarat