Prapaskena

Pa kategori

EMRI/ E rëndë në Tiranë, i riu ndërron jetë pasi u shoqërua në komisariat

Publikuar: 20/10/2022

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një i ri ka ndërruar jetë, pasi u shoqërua në komisariat.

Ngjarja ka ndodhur pasi shtetasi Laer Kurti, 32 vjeç është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr. 3 në Tiranë. Më herët policia i kishte bërë thirrje për të ndaluar me qëllim për t’i kontrolluar dokumentat e identifikimit, por ai ishte larguar me vrap.

I riu u ndalua në rrugën “Don Bosko” dhe gjatë shoqërimit të tij, ka shfaqur probleme shendetësore sapo ka mbërritur në ambientet e Komisariatit. Ai është dërguar më pas me mjetet e Policisë në Spitalin e Traumës, ku edhe ka ndërruar jetë.Më të lexuarat