Prapaskena

Pa kategori

Zëdhënësja e Berishës i “vjedh” dasmën Arminës

Publikuar: 26/09/2022

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani kanë ftuar në dasmën e tyre edhe shumë personazhe të njohur.

Ermal Mamaqi, Amarda Toska, Julian Deda, Valdrin Sahiti, Olta Gixhari, Agnesa Vuthaj, Erla Mëhilli, Eranda Libohova Valdrin Sahiti me bashkëshorten e tij Edita Ramadani, kanë qenë disa prej tyre.

Mes tyre, ajo që ka tërhequr vëmendjen ka qenë ish-zëdhënësja e Berishës, Erla Mëhilli, e cila dukej shumë provokuese me fustanin e vetMë të lexuarat