Kategoria: Horoskopi

Horoskopi

AktualitetAnalizëBotëEkonomiHoroskopiInvestigimJetë/stilKronikeKryesoreKulturëPa kategoriPolitikëPrapaskenaRajonShëndetShow BizSocialeSportTeknologji

Stoltenberg: Rusia të mos kërkojë konflikte dhe t’i japë fund luftës! Do mbrojmë çdo territor të NATO-s

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, në një konferencë për shtyp me presidentin polak Andrzej Duda, pas vizitës së tyre në bazën ajrore Lask,...
AktualitetAnalizëBotëEkonomiHoroskopiInvestigimJetë/stilKronikeKryesoreKulturëPa kategoriPolitikëPrapaskenaRajonShëndetShow BizSocialeSportTeknologji

Lukashenko premtoi se s’do të ndërhynte në luftë, media ‘Kyiv Independent’: Trupat bjelloruse kanë hyrë në Ukrainë

Trupa bjelloruse janë tashmë në Ukrainë. “Kyiv Independent” shkruan duke specifikuar se “sipas Parlamentit, trupat bjelloruse kanë hyrë në rajonin ukrainas të Chernihiv për të...