Author : prapaskena

http://prapaskena.com - 7443 Postimet - 0 Comments
AktualitetKronikeKryesore

Afera seksuale dhe pazare, kallëzohet në SPAK gjyqtarja Blerta Çibuku, shuma parash në emër të burrit si argat në Greqi

prapaskena
Gjyqtarja e Gjirokastrës Blerta Çibuku, e përfolur dhe e denoncuar për afera seksuale, korrupsion, pazare në gjykatë dhe vendime skandaloze, është kallëzuar në SPAK nga...