Prapaskena

Politikë

FOTO LAJM: Argita me asistente që i mban çantën dhe i hap derën e makinës

Publikuar: 24/05/2024

Argita Malltezi, edhe pse nuk ka ndonjë post, mban asistente për t’i mbajtur çantë dhe për t’i hapur derën e makinës.

Kjo gjë u fiksua nga fotografët këtë të premte, ndërsa ajo doli në një konferencë shtypi për të mbrojtur babin dhe burrin.

Me sa duket po bëhet gati për të marrë drejtimin e partisë, ose më saktë po sillet si kryetarja reale e partisë së babit, duke qenë se ky i fundit është i izoluar në shtëpi.

Kjo foto ndërkohë, tregon edhe si do jetë e ardhmja e kësaj partie.

Të gjithë do jenë në dispozicion të Argitës!Më të lexuarat