Prapaskena

Kronike

E rëndë në Fier, porta prej hekuri e banesës i bie sipër, ndërron jetë 56-vjeçarja

Publikuar: 23/05/2024

Njoftimi i Policisë:

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 19:10, në fshatin Gjonçaj, dyshohet se është rrëzuar porta prej hekuri e banesës së shtetases U. A., 56 vjeçe dhe ka goditur këtë shtetase, e cila si pasojë e dëmtimeve, ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.Më të lexuarat