Prapaskena

Pa kategori

Policia dhe Prokuroria aksion anti-drogë në Fushë Kuqe në kërkim “Kokat” e krimit!

Publikuar: 30/04/2024

Policia e Tiranës në bashkëpunim me Prokurorinë kanë zhvilluar një aksion të madh në Fushë-Kuqe

Burime thanë se mbrëmjen e djeshme është zhvilluar një aksion antidrogë. Më të lexuarat