Prapaskena

Aktualitet

Del një tjetër ish dashnor i Sarës, Silvi Topalli: Do dalin fotot

Publikuar: 25/02/2024

Silvi Forte është banori më i ri i shtëpisë së Big Brother Vip, i cili u fut mbrëmjen e djeshme, së bashku me Sara Karajn dhe Julia Ilirjanin.

Pak para mbërritjes në shtëpi, ata kanë realizuar një intervistë për “Fun Club”.

Silvi, mes të tjerash, ka treguar se ka pasur një njohje më shumë me banoren e Big Brother, Sara Gjordenin.

I pyetur se cilën nga vajzat e Big Brother Vip njeh nga jashtë, Silvi është përgjigjur “Sarën, Erjolën, Rozën”.

Pyetjes tjetër se a ka flirtuar me ndonjërën prej tyre, Silvi tha: Po me Sarën, do dalin fotot./K.C/dritare.netMë të lexuarat