Prapaskena

Aktualitet

Nuk do ta njihni! Publikohen fotot e Sarës së BBV para operacioneve

Publikuar: 13/02/2024

Sara Gjordeni është një nga personazhet më të komentuara të Big Brother VIP 3 për shkak se ka tërhequr vëmendjen kryesisht me çështjet e saj të zemrës.

Modelja është shumë e përfolur për lojën që po bën në shtëpinë më të famshme në Shqipëri si dhe për lidhjen e saj me këngëtarin Bardhi, por edhe për ndryshimet që ka bërë në pamjen e saj.

Ashtu si dhe shumë personazhe të njohur edhe Sara ndër vite ka ndryshuar pamjen e saj duke kryer kirurgji plastike.Bbv

Më të lexuarat