Prapaskena

Pa kategori

E rëndë/ Kishte shkuar në Korçë me shokët, 18-vjeçari nga Durrësi i jep fund jetës, hidhet nga kati i 8-të i pallatit

Publikuar: 25/12/2023

Një 18 vjeçar nga Durrësi i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i 8 i pallatit në zonën e terminalit.

Sipas informacioneve, bëhet me dije se 18 vjeçari kishte ardhur për festa me disa shokë të tjerë dhe kanë marrë me qira një nga hyrjet e pallatit.

Pas festimeve të mbrëmjes së djeshme 18 vjeçari është hedhur nga dritarja dhe ka ndërruar jetë në vend.Policia në vendin e ngjarjes për zbardhjen e rrethanave.Më të lexuarat