Prapaskena

Kryesore

Deputetët e Berishës i vënë flakën Parlamentit për dhëndrin që arrestoi SPAK-u për korrupsion dhe pastrim parash

Publikuar: 20/11/2023

Deputetët e Rithemelimit kanë ndezur zjarr në Kuvendin e Shqipërisë.

Gardistët kanë shpetjuar për të fikur zjarrin, ndërsa salla është mbuluar nga tymi i tymueseve të hedhura nga deputetët e Rithemelimit.

Pavarësisht kontrollit nga ana e Gardës, deputetët kanë arritur të fusin tymuese.

Më të lexuarat