Prapaskena

Pa kategori

Tragjedi e tmerrshme, Duamena humb jetën pas kolapsit që pësoi në fushë

Publikuar: 11/11/2023

Sulmuesi i Egnatias, Rafael Duamena ka humbur jetën në spital.

Në minutën 24, sulmuesi dhe kapiteni i vendasve Raphael Duamena u rrëzua në tokë i pashqetësuar nga kundërshtarët. Menjëherë kryesori Hamiti ndali ndeshjen dhe mjekët e dy klubeve i dhanë ndihmën e parë, me lojtarët që u bënë kordon për mos lënë kamerat të filmonin momentin.

Lajmi për humbjen e jetës e kanë bërë të ditur burime pranë spitalit ku ai ndodhej.Më të lexuarat