Prapaskena

Pa kategori

Refuzoi të njihej me masën e sigurisë, oficerët e policisë gjyqësore zbarkojnë në pallatin e Berishës

Publikuar: 23/10/2023

Oficerët e Policisë Gjyqësore kanë hyrë pasditen e kësaj të hëne në pallatin e ish-kryeministrit Berisha.

Siç shihet dhe nga pamjet 3 oficerët e OPGJ, dalin nga dera e pallatit të Berishës, pasi qëndruan aty për disa minuta.

e dy ditë më parë ish kryeministri refuzoi që të njihej me masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për aferën e ‘Partizanit’ kur në selinë e Rithemelimit i shkuan dy agjentë.

Kjo është hera e dytë që oficerët kërkojnë që të takohen me Berishën për ta njohur me masën e sigurisë por edhe për t’i bllokuar pasaportën.Më të lexuarat