Prapaskena

Dosje rozë

Në familjen Berisha ka rënë bomba, nusja Armina foto duke hequr qimet me lazer

Publikuar: 22/10/2023

Ndërsa në familjen Berisha ka rënë bomba, nusja e kësaj shpie duket se nuk e vret mendjen shumë.

Armina Mevlani ka postuar një foto pak para nisjes së konferencës për shtyp nga vjehrri Sali Berisha, duke hequr qimet me lazer.

Me sa duket, Armina ka tjetër axhendë nga familja.

Pas arrestimit të dhëndrit Malltezi dhe procedimit të vjehrrit, kambanet bien për burrin e Arminës, Shkëlzen Berisha.

 

Më të lexuarat