Botë

Tentoi të përdhunojë një 19-vjeçare, arrestohet shqiptar në Greqi

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke në Greqi, pasi akuzohet se ka tentuar të përdhunojë një 19-vjeçare greke.

Bëhet me dije se shqiptari akuzohet për tentativë përdhunimi dhe dëmtim të rrezikshëm trupor ndaj një 19-vjeçareje greke, e cila po trajtohet në një spital në Selanik.

19-vjeçarja një ditë më parë ka denoncuar se një person ka tentuar ta përdhunojë dhe t’i merrte çantën e shpinës.

Autori u arrestua nga policët grekë, shqiptari akuzohet dhe për cënim dinjiteti seksual ndaj një 22-vjeçari.

Postet e fundit

Kush është Ovido Guzman, djali i famëkeqit “El Chapo”: Pse e quajnë “El Raton”?

prapaskena

Tronditen grekët/ Jo vetëm nafta, por tani rritet edhe çmimi i sufllaqes, një kafe kushton gati 5 euro

prapaskena

Tragjedi në Itali! Shkëputet akullnaja, 6 aplinistë të vrarë dhe 9 të plagosur, 16 persona ende të zhdukur

prapaskena