Show Biz

“Hë moj më gjuaj, gjuaj”, plas SHERRI mes Oltës dhe Efit, publikohet video

Si çdo ditë tjetër dhe mbrëmjen e kaluar gjatë “Prime-s” nuk kanë munguar tensionet brenda shtëpisë së Big Brother Vip. E sigurisht protagoniste do të ishte aktorja Olta Gixhari, por kësaj here jo me Luizin, por me Efin.

Të dyja vajzat nuk shkojnë mirë dhe gjatë gjithë kohës hedhin kunja drejtim njëra-tjerës dhe kundërshtohen në çdo moment.

Teksa ishin duke u transmetuar reklamat gjate Prime-s, debati mes Oltës dhe Efit degradoi ku në një video të publikuar në rrjet shihet teksa aktorja i drejtohet ish-konkurrentes së Përputhen duke i thënë: Hë moj më gjuaj, më gjuaj, gjuaj, gjuaj pra, ke frikë?

 

 

Postet e fundit

Të ndarë, por burrë e grua në letra! Pse nuk janë divorcuar akoma Stresi dhe Keisi

prapaskena

Rita Ora ndez sheshin ‘Skënderbej’, e veshur me flamurin kuqezi nis koncertin me këngën ‘Ritual’: Nuk do ju zhgënjej kurrë

prapaskena

Nga marrëdhënia me Rudina Dembacaj, tek jeta në SHBA, vajza e Mark Frrokut: Kam dy fëmijë dhe një vilë në bregdet!

prapaskena