Muaj : January 2023

AktualitetKrim & KorrupsionKryesorePolitikë

Aventurat e agjentëve / Kodoshi Neza nga përkthyes i Tom Doshit për ‘atentatin’ e Metës, çantat me para tek darkat me Ramën. Ku i merrnin paratë Agron Neza dhe Duçka që paguanin kryeagjentin qejfli të FBI-së?

prapaskena
Nga Gjergj Erebara  Ka shumë gjasa që së shpejti, një thriller spiunazhi apo një serial televiziv do të bëhet bazuar në historinë e Charles McGonigal,...