Prapaskena

Pa kategori

Kapje për flokësh dhe goditje me shkelma, sherr masiv mes vajzave në mes të Fierit

Publikuar: 17/12/2022

Një grup vajzash janë përfshirë në një konflikt të dhunshëm mes tyre. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të qendrës së Fierit.

Nga pamjet e publikuara nga JOQ, shihen se disa vajza zihen mes tyre duke u kapur për flokësh e madje njëra prej tyre dallohet edhe duke goditur vajzën tjetër me shkelm.

Nuk i dihet se cili ka qenë shkaku i sherrit mes vajzave, teksa kanë lënë dhe imazhin e keq për qytetarët.Më të lexuarat