Prapaskena

Pa kategori

‘Lokalet 2023’/ Rama paralajmëron cunam nga Dibra me Ballukun

Publikuar: 30/10/2022

Kryeministri Edi Rama zhvilloi një takim dy ditorë në Dibër, në kuadër të fushatës elektorale. Sot kryeministri ka ndarë një video nga takimi me grupin e asamblesë socialiste të Dibrës.

Në video fillimisht shihet surpriza që i kanë bërë bashkëkryetares së Dibrës, e cila feston ditëlindjen.

“Ne jemi Partia Socialiste e tërmetit, domethënë e Dibrës. Po ishte tërmet me një kryetar me bashkëkryetaren që kishte dhe ditëlindjen që sapo fiku qirinjt do jetë cunam” dëgjohet të thotë Rama në video, teksa krah tij është dhe zëvëndëskryeministrja Belinda Balluku.Më të lexuarat