Muaj : October 2022

AktualitetKrim & KorrupsionKryesore

Njihuni me “Jonaid xhuxhin”, milionerin që noton në korrupsionin e tenderave, nga argat i Arbër Abazit dhe zar i Ballukut, lufta me Evis Shurdhën dhe hetimet që po i mbyll një ministër

prapaskena
Emri i tij është Jonaid Myzyri, por të gjithë e thërrasin me nofkën “xhuxhi” sepse është i gjatë 149 cm, por dhe pse i shkurtër,...