Aktualitet

Satelitët nuk u hodhën në hapësirë, Rama ka një përgjigje për të paduruarit

Ishin parashikuar të hidheshin në hapësirë në fund të Marsit, por deri më tani satelitët “Albania 1” dhe “Albania 2”, nuk kanë fluturuar. Lidhur me këtë një reagim ka ardhur nga kryeministri Edi Rama.

Rama: Padurim të madh paskan pasur disa për satelitët e sipas modës së re thonë ç’të duan pa pyetur fare more si është puna!Po një gjë cuditem si nuk duan ta kuptojnë:Unë them atë që bën e bëj atë që them dhe kur vonesat s’janë në dorën time thjesht bëj durim,po zotimit s’i ndahem jo

Postet e fundit

Detajet nga ekzekutimi në Tiranë, viktima erdhi për të vizituar nënën në spital, çfarë zbuluan kamerat

prapaskena

Ky është polici nga Bathorja që ndihmoi autorin e sulmit ndaj Adriatik Doçit, dhunë dhe vrasje me pagesë për llogari të një grupi kriminal, Redon Skutera nis të tregojë shokët

prapaskena

Banorët e Porto Romanos thirrje qeverisë për depozitat e gazit: S’duam një ‘Gërdec të dytë’

prapaskena