Muaj : March 2022

AktualitetKryesorePrapaskena

Befasuese / Vjollca Hoxha paralajmëron kallëzim penal për Endrit Habilajn dhe Ben Blushin: Vunë gjoba me Top Story-n, ishin…

prapaskena
Pronarja e Top Channel, Vjollca Hoxha, ka paralajmëruar pasditen e sotme se mund të kallëzojë penalisht në prokurori dy ish bashkëpunëtorët e saj ‘legjendarë’, Ben Blushin...