Prapaskena

‘Unë jam Donaldi’, dhjetëra motoristë nisen me ‘zhurma’ drejt Vlorës! Ç’po kurdis Romeo këtë herë?

Publikuar: 17/02/2022

Në ditë përpara finales së shumëpritur të “Big Brother” dhjetëra motoristë me bulza të stampuara “Unë jam Donaldi” me në krye Romeon janë nisur drejt qytetit të Vlorës për të pritur aty shpalljen e fituesit.

Romeo, mbështetësi më i madh i Donaldit gjatë rrugëtimit të tij në “Big Brother” ka publikuar një video në Instagram mbi motor, teksa shihet i rrethuat nga shokë dhe mbështetës të vëllait të tij binjak.

Duket se aktori po përgatit një surprizë të madhe për vëllanë e tij kur kjo lojë të ketë mbaruar. Ai është një tip surprizash, pasi shpesh me mënyrat e tij të veçanta ka treguar dashurinë ndaj Donaldit, pavarësisht kushteve të pamundura.

Donald, Vlora është me ty”, kjo është një nga pankartat që është vendosur ditët e fundit në qytetin bregdetar në mbështetje të finalistit.

Po ju si mendoni kush do të jetë fituesi i çmimit të madh?Më të lexuarat