Prapaskena

Spiropali replikon me Berishën: “Damkën” përfundimtare ta dha Amerika, ik o Sali! Shiko perëndimin e diellit, sepse nuk ka agim për ty!

Publikuar: 17/02/2022

Ministrja Elisa Spiropali ka replikuar me ish-kryeministrin Sali Berisha të cilit i këshilloi që të qetësohet duke para perëndimin e diellit.

Spiropali tha se Berisha që kur është kthyer aktiv në politikën shqiptare përfaqëson botën e përtejme.

Spiropali:
“Që kur është kthyer kjo hije e së shkuarës, edhe ata në botën e përtejme kanë deputetin e tyre,. Kujt I thua hajn ti që je shpallur hajn nga SHBA, ke marrë damkën përfundimtare. Ik në shpi o Sali shijo perëndimin e diellit se ska më agim për ty. Shqipëria të dha gjithçka dhe ti i le vetëm turpin.Më të lexuarat