Prapaskena

Mesazhi kërcënues për Donaldin dhe Beatriksën, familjarët e Einxhel kërkojnë ndjesë

Publikuar: 21/01/2022

Një postim kërcënues për aktorin Donald Veshaj dhe këngëtaren Beatrix Ramosaj u publikua në rrjetin social “Instagram”, të Einxhël Shkirës.

Moderatorja ka pasur debate të forta ditët e fundit me Donaldin dhe Beatriksën. Ajo fajëson çiftin për eliminimin e Dj Dagz nga shtëpia, pas një nominimi të papritur. Ai dhe Einxhel mbetën të fundit në zinxhirin e shpëtimit dhe dolën në televotim, ku publiku votoi për të dalë Dagzin.

Einxhel është shprehur se nuk do ta falë Donaldin dhe Beatriksën që nuk shpëtuan artistin, duke u kujtuar se ata kanë qenë të afërt, madje një javë më parë Beatrix tha se “nëse Dagz del, do të dal dhe unë”.

Mesa duket një fans i moderatores ka bërë një postim që nënkupton se ajo do t’ia dalë të nxjerrë nga shtëpia dy artistët. Postimi në “InstaStory” është fshirë më pas, dhe në një sqarim, familjarët e Einxhel kërkojnë ndjesë dhe shprehen se ka qenë veprim i një ndjekësi ishte angazhuar së fundi në postimet për moderatoren.

Këtë javë në nominim është Donaldi, Beatrix dhe Einxhel. Kjo ishte zgjedhja e Arbrit, si kërkesa e “Vëllait të Madh” për të nxjerrë tre konkurrentë në nominim, pas hapjes së kutisë së Pandorës.



Më të lexuarat