Prapaskena

Mbyti komshien dhe e hodhi në kanal, flet 58-vjeçari: Më ngeli në dorë, s’e kuptova! E mbulova me gjethe

Publikuar: 21/01/2022

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në fshatin Kozare të Kuçovës. Mësohet se një 58-vjeçar, Fetah Marra vrau dhe hodhi në kanal fqinjen e tij, Fatime Suli.

Dyshohet se 58-vjeçari vuan nga probleme të shëndetit mendor. Ai e mbyti fqinjen dhe e hodhi në kanal, më pas e mbuloi me gjethe trupin që të mos dukej.

Në momentin e arrestimit nga policia ai ka thënë:Më të lexuarat