Prapaskena

Këshilltarja e Erion Veliaj refuzon ta bëjë treshe me Ilirin

Publikuar: 10/01/2022

Këshilltarja e Erion Veliajt, Monika Lubonja e cila paguhet me mbi 1 milion lekë në muaj ka refuzuar ftesen e Ilirit në Big Brother Vip për ta bërë treshe.

Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur së fundmi në Big Brother Vip. Iliri I ka thënë Monikës për marredhenie treshe me lopen, një ndër kafshët që është futur brenda shtëpisë.

Pjesë e shakasë është bërë dhe Tani. Monika nuk e ka pritur aspak mirë, teksa është shprehur se shakatë janë deri diku. Gjatë një bisede me banorët, aktorja nuk është përmbajtur dhe i ka përmendur Ilirit gruan.

“Nuk ishte shaka. Shakatë janë deri diku. Atë lopën treshe ta bëjë me gruan e vet. Edhe shakaja ka një kufi. Nuk mund të thuash e kapim të tre ne. Mos ta zgjasi shumë se kthehet ndryshe kjo punë. Të kapi dhinë e vet atje në shtëpi edhe ta kthejë si të dojë e të marrë dhe Tanin për ndihmë”, është shprehur ajo.

 Më të lexuarat