Prapaskena

Humbi kontrollin e automjetit dhe përfundoi në humnerë, ndërron jetë shoferi në Mat

Publikuar: 10/01/2022

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e së hënës në Mat. bëhet e ditur se një shofer me iniciale P. M.,  ka humbur kontrollin e automjetit dhe për pasojë ka rënë disa metra poshtë urës.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shkallë, Cërujë dhe ka rezultuar fatale për drejtuesin e automjetit.

Grupi hetimor po hetohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentitMë të lexuarat