Prapaskena

Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal në aksin Shkodër-Velipojë, ndërron jetë një person

Publikuar: 07/01/2022

Një aksident i rënë ka ndodhur mëngjesin e sotëm, 7 janar në aksin Shkodër-Velipojë.

Një automjet ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka ndërruar jetë një person.

Makina ka rrëshqitur në kanal rreth 100 metra.

Viktima ende nuk është identifikuar, ndërsa nuk dihen shkaqet e aksidentit.Më të lexuarat