Prapaskena

Sherri për lekët e këngës, Mandi Nishtulla ‘shuan’ gjakrat me Silva Gunbardhin: Lali të puth dorën!

Publikuar: 02/01/2022

Ndërmjetësuesja Eni Çobani deklaroi se do ta vazhdojnë seancën privatisht dhe të dy nisën të interpretonin sërish këngë “Të ka lali shpirt”, për të cilën ka nisur edhe sherri.

Këngëtari Mandela Mustafa ka ‘shuar’ gjakrat me kolegen e tij Silva Gunbardhi. Pas një debati të gjatë e një përplasjeje në studion e “Shihemi në gjyq” në emisionin “E diela shqiptare”, i njohuri edhe si Mandi i Nishtullës i puthi dorën koleges së tij.

Ndërmjetësuesja Eni Çobani deklaroi se do ta vazhdojnë seancën privatisht dhe të dy nisën të interpretonin sërish këngë “Të ka lali shpirt”, për të cilën ka nisur edhe sherri.

Këngëtari e akuzon Gunbardhin se ka marrë miliona euro nga klikimet që ka marrë kënga në YouTube dhe atij nuk i kanë dhënë asgjë.Më të lexuarat