Prapaskena

Parakalim i gabuar, “Golfi” goditet nga një makinë dhe del jashtë rruge

Publikuar: 02/01/2022

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Lezhë dhe shkak ka qenë parakalimi i gabuar.

Një makinë tip Golf është goditur nga një makinë tjetër teksa ishte duke parakaluar një tjetër mjet.

Si pasojë ka përfunduar në kanalin anësorë të rrugës. Policia ndodhet në vendin e aksidentit dhe po heton mbi rrethanat.Më të lexuarat