Prapaskena

Ilir Daja nuk është më trajner i Partizanit, ja kush do i drejtojë në vazhdim “demat e kuq”

Publikuar: 27/12/2021

Në mënyrë provizore “demat” do t’i drejtojë Dritan Mehmeti, i cili mban rolin e trajnerit të Partizanit U-21.

Mehmeti do të jetë trajner i përkohshëm i klubit të kuq nga kryeqyteti deri në momentin ku drejtuesit do të kenë gati trajnerin e ri për skuadrën e tyre.Partizani në 15 ndeshje të zhvilluara në këtë edicion të Kategorisë Superiore, ka fituar vetëm 4 ndeshje, ka barazuar 6 dhe humbur 5, duke grumbulluar 18 pikë dhe duke u pozicionuar në vendin e pestëMë të lexuarat