Prapaskena

Gjendet i vrarë brenda një automjeti me targa të huaja 35 vjeçari në Kamzë

Publikuar: 23/12/2021

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme teksa një 35 vjeçar në Kodër Kamzë është gjetur i vdekur brenda një makine me targa të huaja.

Deri më tani dyshohet se 35 vjeçari është vrarë dhe është lënë i braksitur. Policia po punon për zbardhjen e informacioneve të mëtejshme lidhur me ngjarjen.

Kamzë, Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 23.12.2021, rreth orës 19:56, në Kodër Kamëz, në rrugën “Nikoll Vatnikaj”, në rrethana ende të paqarta dyshohet se është vrarë me armë zjarri brenda në një automjet me targa të huaja, shtetasi C. K., rreth 35 vjeç, banues në lagjen Nr.1 Bathore.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje së bashku me grupin hetimor.

Është rrethuar zona dhe vijon krehja e saj për të bërë të mundur kapjen e autorit/ëve.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen e rrethaneve të ngjarjes, sekuestrimin e çdo prove të mundshme materiale që shërben për identifikimin e autorëve.

 

 Më të lexuarat