Prapaskena

Ups! VIP-at që mbajnë erë të keqe, sipas vetë kolegëve të tyre

Publikuar: 16/12/2021

Shumë prej nesh, jeta e personazheve të njohur të ekranit duket e bukur dhe e lumtur. Por edhe VIP-at kanë probleme, edhe ata lodhen e rraskapiten.

Yjet vazhdimisht janë duke xhiruar një film, një emision, një këngë apo duke bërë diçka tjetër, e si pasojë janë vetëm në lëvizje.

Edhe pse duket sikur VIP-at mund të bëjnë çdo gjë dhe e kanë situatën nën kontroll, kjo nuk do të thotë domosdoshmërisht që mbajnë dhe gjithmonë erë të

Më poshtë është lista e figurave të mirënjohura të showbiz-it që supozohet se mbajnë erë të keqe. Këtë e kanë thënë vetë kolegët dhe bashkëpuntorët, të cilët janë ankuar për aromën e tyre.

Zac Efron
Zac Efron ka aftësi të shkëlqyera aktrimi të shoqëruara me një trup tërheqës, por kjo nuk do të thotë domosdoshmërisht se mban erë të mirë. Në 2018, Star tha se Efron-it nuk i intereson shumë për higjienën personale.

Edhe në xhirimet e “High School Musical 3” thuhej vazhdimisht, “Është shumë e shëmtuar sepse Zac adhuron basketbollin dhe mund të luajë gjatë gjithë kohës, por kalon ditë të tëra pa bërë dush!”

Christina Aguilera

Christina Aguilera mund të tërheqë një turmë të madhe kur bëhët fjalë për zërin e saj, por nuk mund të themi të njejtën gjë për prapaskenën.

Në fakt, gjatë një interviste me “CBS Local”, Hannah Hooper i grupit “Grouplove” theksoi “Unë kam miq që jetonin në Pittsburgh dhe që janë rritur krahë Christina Aguilera-s. Ato betohen që këngëtarja mban era hot dog!”

Bella Thorne

Bella Thorne është një aktore e mrekullueshme e megjithatë duket sikur ka probleme serioze me aromën. Sipas “Hollywood Gossip”, Thorne udhëtoi me Scott Dissick në 2017 por ai përfundoi duke u kthyer më herët.

Burimet thojnë se Disick e largoi nga vila për shkak të erës së saj të keqe. Ai u bezdis nga mungesa e higjenës së Bella-s.

Kourtney Kardashian

Kourtney  Kardashian njihet për mënyrën e saj all-natural të të jetuarit jetën, sidomos kur bëhet fjalë për rritjen e fëmijëve. Megjithatë, babai i fëmijëve Scott Disick mendon se situata ka dalë jashtë kontrollit kur flitet për higjienën e saj!

Në premierën e “Kourtney & Kim Take Miami”, Scott hapet tek Khloe për mungesën e përdorimit të deodorantit nga gruaja e tij.Më të lexuarat