Prapaskena

Eskorta te “Rruga e Salës”! ‘Benz’ pret Berishën për Kuvendin në stadium

Publikuar: 11/12/2021

Eskorta që do të dërgojë ish-kryeministrin Sali Berisha drejt stadiumit “Air Albania, ndodhet përballë banesës së Berishës në rrugën e njohur si rruga e ‘Salës’.

Mjeti tip Mercedes Benz S Class me të cilin lëviz Berisha, ka mbërritur në shtëpinë e tij, në zonën e quajtur si “Rruga e Salës”, për shkak se aty jeton ish-kryeministri. Kuvendi i thirrur prej tij këtë 11 dhjetor, do të fillojë pas afro 40 minutash, në orën 10.00 siç është njoftuar nga Berisha vet dhe nga organizatorët.Më të lexuarat