Prapaskena

Biznesmeni i Ramës tapë: Unë dhe Viktor Zhusti kemi qenë hajdutë, ndërsa Bungo është kryetari i k****

Publikuar: 08/12/2021

Gjergj Luca i njohur si biznesmeni i peshkut dhe miku i Ramës, i cili shpesh shihet në media duke kërcënuar qytetarët, këtë herë ka bërë një tjetër bëm.

Nën avujt e alkoolit dhe i rrethuar nga disa perosna, Luca pranon se ka qenë hajdut, por ajo që habit më shumë është se biznesmeni i Ramës, të tilë konsideron edhe aktorin e njohur Viktor Zhusti.

Ndërsa për Kryetarin e Këshillit Drejtues të RTSH-së, Leka Bungo, të cilin e kishte në tavolinë, Luca e quan si kryetarin e k***.Më të lexuarat