Prapaskena

“Kam dashur aprovimin tënd”, çfarë i tha Romeo-Donaldit lidhur me Borën e Beatriksin

Publikuar: 07/12/2021

Prej disa ditësh, Donald Veshaj ka qenë një qendër të mediave rozë për shkak të raportit të krijuar mes tij, Bora Zemanit dhe Beatriks Ramosajt.

Mbrëmjen e sotme, ai ka marrë një këshillë nga vëllai i tij, Romeo lidhur me këtë situatë. Ky i fundit mes lotëve i ka thënë të bëjë atë që mendon.

Romeo: A ishte kjo dëshira jote? Bëj atë që mendon ti. Unë i kam zgjidhur të gjitha hallet. Kështu që bëj ça mendon ti. Je shumë I fortë. Ngulite në kokë.

Donald: Kam dashur atë aprovimin tënd, nëse e kam bërë mirë apo keq.

Romeo: Edhe pse tentuan të të vinin me shpatulla pas murit, ti u tregove burrë.Më të lexuarat