Prapaskena

E rëndë në Tiranë, një grua hidhet nga kati i 3 i pallatit

Publikuar: 05/12/2021

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë.

Policia njofton se shtetasja me iniciale D.P 42 vjeçe është hedhur nga kati i tretë i pallatit ku banon. Ajo është dërguar me urgjencë në spital dhe aktualisht ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.Më të lexuarat