Prapaskena

Vëllai i tij binjak po vuan në shtëpinë e Big Brother, vjen reagimi i parë i Romeo Veshajt…mesazh edhe për Borën?

Publikuar: 04/12/2021

Rrit madhesinë e shkrimit Zvogëlo madhesinë e shkrimit

Me izolimin në shtëpinë e Big Brother, VIP-at kanë lënë edhe dikë që t’i menaxhojë Instagramin, i cili tashmë në ditët e sotme është një mjet komunikimi dhe marketingu shumë i rëndësishëm.

Në rastin e Donald Veshaj, Instagrami po menaxhohet nga vëllai i tij binjak, Romeo. Edhe ai, mes kësaj situate të pashpjegueshme në të cilën ndodhet vëllai i tij, ka publikuar një fragment të videos ku Donaldi tregon se e pëlqen Beatrixin. Bashkangjitur videos ai shkruan “Mos ki frikë të thuash të dua”.
A mund të merret kjo edhe si një mesazh për Borën?Më të lexuarat