Prapaskena

Skandal/ Fansi i Borës shan Donaldin nga jashtë shtëpisë së BBV

Publikuar: 04/12/2021

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e Big Brother Vip. Banorët kanë dëgjuar një zë që ka bërtitur nga jashtë.

Personi në fjalë e ka identifikuar veten si fans i Borës. Ai ka sharë Donaldin në lidhjen e tij me Beatrix.

– ” O Donald, o maskara, ke bërë gabimin më të madh”, – ka thënë ai.

Ndërkohë Beatrix e ka pyetur se kush është ai dhe ai i është përgjigjur që është fans i Borës.Më të lexuarat