Prapaskena

Lejuan ndërtime pa leje, arrestohen dy inspektorë në Elbasan

Publikuar: 02/12/2021

Dy inspektorë të Inspektoratit vendor të Elbasanit janë vënë në prangat e policisë.

Burime bëjnë me dije se dyshohet se ata kanë lejuar një ndërtim pa leje.

Nuk dihet ende identiteti i tyre dhe as objekti për të cilin ata akuzohen se kanë shkelur detyrën duke lejuar ndërtimin.

Arrestimi i tyre vjen në vijim të hetimeve intensive që drejtoria Elbasanit po kryen prej të paktën dy javësh.Më të lexuarat