Prapaskena

Tragjike në Vlorë! U hodh nga kati i pestë i pallatit së bashku me fëmijën, ndërrojnë jetë të dy

Publikuar: 26/11/2021

Një ngjarje tragjike është shënuar mesditën e sotme në lagjen “Pavarësia” në Vlorë. Një grua 35-vjeçe u hodh së bashku me fëmijën në moshën 2-vjeç nga kati i pestë i pallatit.

Fatkeqësisht edhe pse janë dërguar me urgjencë në spiatal nëna dhe fëmija ndërruan jetë.

Mësohet se e vdekur ka mbetur Pamela Mërtiri së bashku me djalin e saj.

Burime konfirmojnë se Pamela nuk ishte banore e pallatit ku është hedhur.Më të lexuarat