Prapaskena

‘Djali i keq’/ Dyshohet se u vetëvra nga sfida në ‘Tik Tok’, postimet e 13-vjeçarit

Publikuar: 21/11/2021

13-vjeçari A. S i cili u gjet i pajetë nga prindërit e tij në dhomë në qytetin e Lushnjes, kishte në profilin e tij në Tik-Tok imazhe depresive, dhune dhe vetmie.

Profili i tij mban emrin ‘Djali i keq’, ndërsa shkrimet e tij tregoni një gjendje depresioni të rënduar por edhe shumë i vetmuar.Më të lexuarat