Prapaskena

“Hera e fundit që përmend vajzën time”/ Plas sherri mes Palomës dhe Sheilës (VIDEO)

Publikuar: 25/10/2021

Një debat i ashpër është zhvilluara para pak minutave në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndërmjet Palomas dhe Sheilës.

Ndonëse banorët i qetësuan ato në debatin e parë, Paloma vrapoi pak minuta më vonë për t’i përsëritur Sheilas se nuk do që t’i flas për fëmijën e saj.

“Për fëmijën tim nuk flet, mbylle gojën”, dëgjohet Paloma duke i thënë Sheilës.Më të lexuarat