Prapaskena

Arjola Demiri nxjerr “pa dashje” pjesën intime (VIDEO)

Publikuar: 23/10/2021

Një tjetër “incident” është shënuar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, atë të “Big Brother VIP”.

Pas këngëtares Semi Jaupaj, edhe aktorja Arjola Demiri ka treguar më shumë seç duhet për publikun, duke ekspozuar pjesët e saj intime.

Teksa po bisedonte në pishinë më banorët e tjerë, aktorja ka humbur kontrollin e rrobave të saj të banjos, duke treguar më shumë seç duket. Megjithatë e evidentoi vetë si fakt, duke e kaluar dhe me të qeshura.

Shiko minutën 1:37Më të lexuarat