Prapaskena

Të gjithë të habitur/ Çfarë ka ndodhur me fytyrën e Tom Cruise (FOTO)

Publikuar: 12/10/2021

Tom Cruise u shfaq ndryshe teksa ndiqte nga stoli ndeshjen e dytë të “The National League Division Series në San Francisco”.

Ai ishte krah të djalit, Connor Cruise dhe të dy e shijuan ndeshjen, teksa i fotografonin. Por imazhet janë kthyer shumë shpejt në virale dhe Twitter po shpërthen nga komentet për pamjen e aktorit.

Ylli i filmave aksion duket krejt i enjtur dhe i fryrë në fytyrë ndërkohë të gjithë dyshojnë se aktori ka bërë filler për efektin tek mollëzat dhe gjithë fytyra.Më të lexuarat